3. tek rekreativne tekaške lige 2017

14.06.2017

Tudi na 3. teku Rekreativne tekaške lige 2017 v torek, 13.6.2017 se je 61 tekačev v težjem tekaškem vremenu spopadlo s progo, ki poteka po dolenjevaškem polju s startom in ciljem pri sv. Marjeti.

V moški kategoriji do 17 let je zmagal Tanej Fatur iz Ribnice, v ženski pa Ela Šalehar iz Kočevja. Med moškimi od 18 do 29 let je zmagal Peter Kožar iz Ribnice, med ženskami pa Nuša Baković iz Rakitnice, ki je bila s časom 15:26 najhitrejša ženska na teku. V kategoriji od 30 do 39 je med moškimi zmagal Miha Škulj iz Ribnice in Lea Divjak Radivojević med ženskami. Absolutni zmagovalec 3. teka Matjaž Arko iz Sodražice je bil s časom 12:47 najboljši v kategoriji od 40 do 49 let, med ženskami pa sta si v omenjeni kategoriji najboljše mesto razdelile kar tri tekačice in sicer Karin Kočevar iz Ribnice, Tatjana Levstik iz Prigorice in Betka Hren Bojc iz Dolenje vasi. V moški kategoriji od 50 do 64 let je bil najhitrejši Alojz Zalar iz Dolenje vasi, pri ženskah pa Marija Levstik iz Dolenje vasi. V moški kategoriji nad 65 let je bil najhitrejši ladislav Levstik iz Dolenje vasi.

Tekaška liga se bo nadaljevala z zadnjim zaključnim tekom v torek, 27.6.2017. Po teku bo pogostitev in nato podelitev medalj najboljšim trem po kategorijah.

pdf3. tek rekreaativne tekaške lige 2017 (.pdf 601KB)