Zmagovalca 16. teka po Lončariji sta Sebastjan Puš in Klara Ljubi.

pdftek na 600m (.pdf 418KB)
pdftek na 300m (.pdf 431KB)

Slike...

4. tek rekreativne tekaške lige 2017

Zadnjega 4. teka za Rekreativno tekaško ligo 2017 se je udeležilo 53 tekačev v moških in ženskih kategorijah.

V moški kategoriji do 17 let je zmagal Nejc Mihelič iz Lipovca, v ženski pa Naja Ilc iz Prigorice. Med moškimi od 18 do 29 let je zmagal Peter Kožar iz Ribnice, med ženskami pa Nuša Baković iz Rakitnice, ki je bila s časom 15:03 najhitrejša med tekačicami na ...

3. tek rekreativne tekaške lige 2017

Tudi na 3. teku Rekreativne tekaške lige 2017 v torek, 13.6.2017 se je 61 tekačev v težjem tekaškem vremenu spopadlo s progo, ki poteka po dolenjevaškem polju s startom in ciljem pri sv. Marjeti.

V moški kategoriji do 17 let je zmagal Tanej Fatur iz Ribnice, v ženski pa Ela Šalehar iz Kočevja. Med moškimi od 18 do 29 let je zmagal Peter Kožar iz Ribnice, med ženskami pa Nuša Bakov ...