2. tek rekreativne tekaške lige 2017

31.05.2017

V torek, 30.5.2017 je 61 tekačev v moških in ženskih kategorijah odteklo 2. tek za Rekreativno tekaško ligo 2017. Tekaška liga tudi to leto poteka po dolenjevaškem polju s startom in ciljem pri sv. Marjeti.

V moški kategoriji do 17 let je zmagal Tanej Fatur iz Ribnice, v ženski pa Naja Ilc iz Prigorice. Med moškimi od 18 do 29 let je zmagal Peter Kožar iz Ribnice, med ženskami pa Nuša Baković iz Rakitnice. V kategoriji od 30 do 39 je med moškimi zmagal Matej Benčina iz Ribnice in Tanja Zamida iz Kočevja med ženskami, ki je bila s časom 14:54 najhitrejša tekačica 2. teka.. Absolutni zmagovalec 2. teka Matjaž Arko iz Sodražice je bil s časom 12:38 najboljši v kategoriji od 40 do 49 let, med ženskami pa sta si v omenjeni kategoriji najboljše mesto razdelile Karin Kočevar iz Ribnice in Betka Hren Bojc iz Dolenje vasi. V moški kategoriji od 50 do 64 let je bil najhitrejši Darko Rovanšek iz Sodražice, pri ženskam pa Marija Levstik iz Dolenje vasi. V moški kategoriji nad 65 let je bil najhitrejši Ivan Ruparčič iz Sodražice..

Tekaška liga se bo nadaljevala v torek, 13.6.2017 s tretjim tekom za Rekreativno tekaško ligo.